Вітальна листівка з центру Європи!

14 січня 2008 року. Ця дата е особливою. Причому, особливою є не все число, але його частина – 14.01. Саме цього числа у центрі Європи наступає новий рік. Центр цей є своєрідний та дивний. Можна навіть сказати, що цей «центр» є божевільний! І справа не в тому, що тут Новий рік святкують двічі, а з останніх часів – аж тричі! Все, насправді ще цікавіше, адже цей центр Європи досить не може вирішити чи є він Європою, чи не має жодного відношення до тієї Європи!!!

Виходить дещо дивно – Європа є, а центру (нарешті зізнаємося, що географічного) та Європа немає, виходить і немає кордонів, а відтак і немає ознак!!! Є лише стара назва і етикетка…

Але у таку пору не хочеться говорити про сумне, абстрактне і трошки незрозуміле. У цей час хочеться говорити про те, що йде Новий рік! Нарешті він остаточно прийшов до нас! І не важливо скільки раз необхідно його святкувати, аби він нарешті прийшов! І не важливо, що світ (той, що спочатку думає, а вже потім робить) дивиться на нас із нерозумінням! Головне те, що ми ввійшли в Новий рік!!! І хай у ньому буде багато щирої радості та добра!!!

***

Цей новий рік зустрічаю не так, як це було останніми роками. Єдиним незмінним компонентом залишається – лягти спати дуже-дуже рано, десь так о 8-9 ранку. Щоправда, потім коли прокидаєшся мучить питання – а чи був сьогодні день, сонце?! Тож, цей рік напевне буде домашній, принаймні ночами я не намагатимуся придумати як потрапити додому, але вже спостерігати з вікна за сходом сонця. Новий рік виявився не таким вже новорічним. На вулицях не було безлічі веселих людей, телебачення було як на траурі, одним словом – невеселий веселий Новий рік видався…

«Надійся на себе – інших може не бути, в нас еє тільки ми…», — вірний спосіб підняти настрій собі і іншим = створити його! Тож єнадія, що цей рік буде присвячений особисто( …)!

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.